Zážitky navždy díky sportovní kameře

Outdoorová nebo také sportovní kamera je hračka, kterou budete moci využívat celý rok. K natáčení sebe nebo ostatních a zachytíte s ní každý důležitý, zajímavý nebo dramatický zážitek. Navíc si ho pak budete moci přehrát tolikrát, kolikrát jen budete chtít. 

Akční kamera je velmi malá a může být tedy neustále s vámi. A hodí se na každý druh aktivity. Na jaře nebo na podzim můžete zachytit neuvěřitelné záběry z lezení na skalách, z jízdy na kole či motorce, z návštěvy v lanovém parku či při napínavém paintballu. V létě k seznamu aktivit připište všechny spojené s vodou – potápění, surfing, jízdy na divokých tobogánech nebo skoky do vody. Využít kameru můžete také při klidnějších aktivitách jako je setkání s přáteli či rodinou nebo nejrůznější party. Pravý ráj pro záběry ze zážitkové kamery je ovšem zima. Na běžkách můžete natočit úžasné scenérie, během lyžování nebo snowboardingu zase akční záběry ze sjezdu. Impozantně také budou videa z bruslení na rybníce či kluzišti.

Pokud máte zájem o ještě zajímavější záběry, vyberte si kameru s funkcí Timelapse. Tam vám umožní dlouhé video, ve kterém se na první pohled nic neděje, zrychlit tak, že uvidíte třeba to, jak postupně přibývá sníh nebo jak roste květina. Ve fantazii se meze nekladou.

Dovednosti

Zveřejněno

29. 6. 2021