Nápady na dárky pro sportovce

Hledáte dárek pro vášnivého sportovce, ale nevíte co vybrat? Vaše nejistota je však zbytečná – každý člověk s podobnou vášní bude nadšený z čehokoliv, co mu zpříjemní jeho sportovní chvíle. Pokud přesto váháte, máme pro vás seznam několika typů na dárky, které ho zaručeně nadchnou.

 

Bezdrátová sluchátka

Jaká sluchátka jsou nejlepší na běh, kolo a také do posilovny? Takové, u kterých vás nebudou obtěžovat zbytečné dráty. Proto sháníte-li dárek pro sportovce, který také rád poslouchá hudbu, volte jedině in-ear bluetooth sluchátka. Obdarovaný se bude moci plně soustředit na sport, aniž by se zamotával do drátů. Navíc pro ně jistě najde využití i mimo sport. Dají se nosit venku, doma nebo i v práci.

 

Běžecké pouzdro na telefon

Každý milovník venkovního sportování (hlavně běhu, cyklistiky, bruslení) nebo silového tréninku ocení běžecké pouzdro na telefon. To se totiž připne na horní část ruky a člověk tak může sportovat beze starostí, kam umístí telefon, aby ho neztratil a měl ho zároveň stále po ruce. Výrazně se také usnadní poslouchání hudby.

 

 

Domácí cvičební sada

Mnoho lidí nemá tolik volného času, aby mohli pravidelně chodit do fitness centra nebo sportovat venku. Takovým lidem uděláte jistě radost pomůckami, se kterými budou moci cvičit doma. Může to být podložka, odporové gumy, míč nebo závaží. Možností je doopravdy mnoho. Navíc vybavení na domácí trénink je už velmi kvalitní, nemusíte se tedy bát, že by byl nespokojený.

 

Tréninková taška

Tréninková taška potěší především sportovce, který pravidelně navštěvuje posilovnu. Při výběru platí jediné pravidlo – měla by být doopravdy prostorná, nejlépe s velkým množstvím přihrádek, kapes a odděleným prostorem na boty. Optimální je také vybrat model s nastavitelnou délkou popruhu a takový, který je podšitý nepromokavým materiálem.

 

Fitness oblečení

Každý sportovec potřebuje pro provozování svého sportu kvalitní oblečení. Takové, ve kterém se mu bude dobře hýbat a bude se v něm také cítit pohodlně. Pozor ale na velikosti. Při darování oblečení byste obdarovaného měli znát. Jinak byste se nemuseli trefit nejen do velikosti, ale také do vkusu.

 

Nejlepší bezdrátová sluchátka dle recenzí uživatelů

Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A recenze

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 recenze

Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 recenze

Niceboy HIVE Podsie 2021 recenze

QCY T1C recenze

 

Dovednosti

Zveřejněno

1. 9. 2021