Svatba snů na jižní Moravě: Park Hájenka vám ji uskuteční!

Toužíte po pohádkové svatbě na jižní Moravě? Pak je Park Hájenka to pravé pro vás! Náš zkušený tým se postará o každý detail, aby váš svatební den byl nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše blízké.

Proč si vybrat Park Hájenka pro svatbu na jižní Moravě?

Unikátní prostředí: Svatba se bude konat v krásném parku plném zeleně a s historickou Lichtenštejnskou hájovnou. Nabízí se tak nespočet možností pro úchvatné svatební fotografie.

Bezstarostná organizace: O vše se postaráme – od perfektního obřadu přes zajištění fotografa a slavnostního oběda až po organizovanou zábavu pro dospělé i děti, večerní raut a hudbu. Vám tak zbývá jen užívat si svůj výjimečný den.

Individuální přístup: Každý pár je jedinečný a proto i jeho svatba by měla být jedinečná. Sestavíme vám nabídku na míru, která bude perfektně odpovídat vašim představám a přáním.

Kapacita až 250 hostů: Pohostíme i ty největší svatby. Ubytování pro svatebčany zajistíme v externích prostorách.

Zábava pro všechny: Program po obřadu přizpůsobíme vašim požadavkům. Můžeme uspořádat zábavu pro dospělé i děti dohromady, nebo odděleně.

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám naplánovat svatbu snů.

Park Hájenka – vaše vysněná svatba na jižní Moravě na dosah!

Dovednosti

Zveřejněno

6. 5. 2024