Moderní vychytávky pro vaše sportování

Používat v dnešní době mobil ke skoro každé činnosti je běžné. Dávno už neslouží jen na telefonování – můžeme ho propojovat s jinými zařízeními (sluchátka, hodinky, počítače) a ulehčit si tak život. Najdeme už celou řadu takových zařízeních a objevují se i ta, která nám mají pomáhat sportovat. Vychytávky, které můžou do sportování motivovat, hlídat pokrok nebo pomáhat, aby bylo cvičení efektivnější. Lehce se stávají náhradou trenéra a hlavně se přizpůsobí mnohdy hektickému životu všech uživatelů.

Chytré švihadlo Tangram

Tangram je moderní švihadlo, které je určené především pro ty, kteří chtějí cvičit doma. Tuto cvičební pomůcku můžete totiž lehce připojit k vašemu telefonu a pomocí aplikace Smart Gym dát vašemu kardio cvičení nový rozměr.  Ve vašem telefonu si můžete nastavit přehledný cvičební plán, který se naprosto přizpůsobí vaší kondici a cílům. Švihadlo zároveň zdobí LED diody, které vám budou pomocí barev informovat o tom, jaký je váš aktuální výkon.

UpRight – trenér správného držení těla

Málokdo si v dnešní době zvládá udržet správný postoj a nehrbit se. Zbavit se tohoto neduhu je možné jen pokud si člověk zpevní střed těla. K tomu si, krom posilování břišních a zádových svalů, musí hlídat jaký je jeho postoj – rovný či nikoliv. Právě s tímto se snaží vypořádat zařízení UpRight. Přes aplikaci ve vašem telefonu vás bude v reálném čase informovat o tom, jestli stojíte nebo sedíte správně. Brzo zjistíte, jak často se mimoděk hrbíte.

Mixér Nutribullet

Málokoho asi napadlo, že se mezi přístroje, které se budou moci spojit s telefonem, zařadí i mixér. Jeho nespornou výhodou je, že vám v aplikaci na mobilu přesně spočítá kolik kalorií, bílkovin, cukru nebo tuku obsahuje vaše smoothie. Zároveň bude aplikace, pokud si přejete zhubnout, sledovat vaši váhu i aktivitu. Také vás sestaví jídelníček a nákupní seznam na míru. A jako bonus zde najdete i mnoho receptů od expertů na výživu.

Dovednosti

Zveřejněno

1. 7. 2020

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *