Chytrá blikačka na kolo

Moderní elektronika je opravdu fenoménem, který zasahuje do všech odvětví života. A také platí, že nám v mnoha směrech usnadňuje každý den. Platí to i pro fanoušky cyklistiky, kteří bez kvalitního osvětlení na cestách bohužel hodně riskují. Zadní světlo je hodně důležité, a to i tehdy, když přijde ke slovu mlha nebo průtrž mračen. A jak by řekl klasik, rozmary počasí nás mohou překvapit skutečně kdykoliv a kdekoliv. Zejména pak tehdy, když je čekáme nejméně! Kdo nepodcení osvětlení, ten bude v bezpečí, pravidla jsou poměrně jednoduchá. 

Výhodou je velmi dlouhá výdrž baterie

Největší předností tohoto malého zařízení je výdrž na jedno nabití, která může v úsporném režimu sahat až ke dvaceti hodinám stabilního osvětlení. Chytrá blikačka na kolo se nabíjí asi po dobu tří nebo čtyř hodin, nemusíte ji tedy v zásuvce nechávat přes celou noc až do rána. Lithiová baterie s kapacitou 1 000 mAh zaručuje dlouhodobou životnost a praktické nabíjení přes microUSB kabel se hodí nejen na cestách a výletech. Váží jen 65 gramů, je tedy lehká a díky krytí IP67 odolá i silnějšímu dešti a problém nebude představovat ani hodně prašná cesta. Poradí si tedy skutečně se vším, co vás potká při projížďce v sedle.

Díky mobilní aplikaci jde vše snadněji

Bez ohledu na to, jaký operační systém ve svém chytrém mobilu máte, si můžete blikačku nastavit přesně podle představ. Změňte si vzor blikání, nastavte si základní věci, je to totiž zcela otevřené! Zařízení je ochranou i proti zlodějům, kteří mohou čekat všude. Propojte si je s Bluetooth ve svém smartphonu a vždycky se o pokusu o krádež dozvíte včas. A co samotné upevnění na jízdní kolo? Nemusíte být domácí kutil, abyste to zvládli na jedničku, takže žádné obavy. Víc informací o tématu hledejte na cel-tec.cz!

Dovednosti

Zveřejněno

21. 7. 2022