Sportem k plochému bříšku

Ploché bříško je přáním mnoha lidí. Bohužel je to taky jedna z partií, která se tuku zbavuje jen velmi nerada. Proto je nutné jí hodně pomoci. Bohužel nebude stačit jen dodržovat správný jídelníček, bude nutné přidat do průběhu týdne i nějaký ten sport. Každý sport je vhodný pro posilování nebo hubnutí jiné partie těla a tudíž ne všechny jsou dobré pro vaše břicho. Proto přidáváme 3 aktivity, na které byste se měli zaměřit, pokud si přejete právě ploché bříško. 

 

Běhání

Je to jedna z nejjednodušších aktivit, které se můžete věnovat prakticky kdykoliv a kdekoliv. A zároveň je i velmi univerzální – spaluje tuky nejen na břiše, ale zároveň díky němu dosáhnete posílení celého těla. Na běh nepotřebujete ani žádné zvláštní vybavení nebo prostředí, stačí se jen obout a vyběhnout. Na tomto sportu je finále nejtěžší se k němu donutit. Což je škoda, protože je účinný a to velmi rychle.

 

Plavání

Velmi podceňovaná aktivita, která třeba v létě kombinuje příjemné s užitečným. Příjemně se zchladíte a zároveň si zacvičíte. Během plavání se zapojují už zmiňované svaly na břiše, ale i svaly na rukou a nebo ty hýžďové. Jeden sport a hned několik výhod. A přitom není ani nijak techniky náročný. Když ho budete vykonávat poctivě a svědomitě, kýžené výsledky se dostaví dřív než byste čekali.

 

Pilates

Cvičení, které se zpravidla doporučuje osobám nad 40 let, což je velká škoda, protože je to příjemné a dynamické cvičení, které rozhodně pomáhá. Neměli se ho tedy bát vyzkoušet ani mladší ročníky. Během cvičení posílíte nejen bříško, ale celé tělo. Výrazně si toho můžete povšimnout na pažích, které jsou během pilates hodně používány.

 

Dovednosti

Zveřejněno

28. 7. 2020

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *